Pokonaj infekcję intymną szybko i skutecznie

Wyjazdy służbowe, spotkania z przyjaciółmi, basen, siłownia, zakupy… Choć bywa, że jesteś naprawdę zmęczona, kochasz ten codzienny pęd i wcale nie masz ochoty zwalniać. Czasem jednak nie masz wyjścia, zwłaszcza gdy dopadnie Cię infekcja intymna. Nie martw się jednak! Specjalnie z myślą o kobietach aktywnych, czerpiących z życia pełnymi garściami, stworzono Gynomed Vaginal Active – pierwszy probiotyk dopochwowy o stopniowym uwalnianiu.

Przed infekcjami intymnymi chronią Cię przede wszystkim pałeczki kwasu mlekowego – dobroczynne mikroorganizmy zasiedlające drogi rodne, w tym pochwę, tworzące naturalną mikroflorę bakteryjną. Wytwarzają one kwas mlekowy, który pomaga utrzymać prawidłowe pH pochwy oraz zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii. Niestety, czasem bywa tak, że równowaga mikroflory pochwy zostaje zachwiana – zmniejsza się wtedy liczba bakterii kwasu mlekowego, a górę biorą mikroorganizmy chorobotwórcze. To właśnie wtedy w okolicach intymnych pojawiają się nieprzyjemne dolegliwości: świąd, pieczenie, zaczerwienienie oraz upławy.

Na rozwój grzybów i bakterii w pochwie ma wpływ wiele czynników, m.in. zmiany hormonalne, złe nawyki higieniczne, antybiotykoterapia. Nie bez znaczenia w tym przypadku jest także styl życia. Jeśli jesteś kobietą aktywną – dużo podróżujesz, chętnie korzystasz z basenów i publicznych kąpielisk, prowadzisz intensywne życie seksualne – infekcje intymne mogą Cię dopadać wyjątkowo często. Pamiętaj, by absolutnie ich nie lekceważyć! Grzybicze czy bakteryjne zapalenie pochwy nieodpowiednio leczone może się skończyć nie tylko nawrotami, lecz także znacznie groźniejszymi powikłaniami. Im wcześniej zaczniesz działać, tym szybciej pozbędziesz się nieprzyjemnych objawów i będziesz mogła znów cieszyć się życiem jak dawniej.

Dla wszystkich kobiet aktywnych, uprawiających sport i zabieganych, które cenią sobie skuteczność, szybkość działania oraz wygodę, stworzono Gynomed Vaginal Active – pierwszy probiotyk dopochwowy o stopniowym uwalnianiu. Jedna tabletka Gynomed Vaginal Active to aż 4 dni aktywnego działania Lcr Regenerans®. Co to oznacza w praktyce? Tylko 2 aplikacje zamiast 8 – dla Twojego komfortu i wygody. Co istotne, możesz kontynuować współżycie już 6 godzin po aplikacji tabletki. Jeśli więc jesteś kobietą aktywną i jesteś szczególnie narażona na infekcje okolic intymnych, zaopatrz się w Gynomed Vaginal Active i nie daj się!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejrozumiem